| SperantaPierduta a întrebat:

Am o intrebare adresata baietilor in special. Ati uitat prima iubire ( aici ma refer la o relatie mai lunga, prima prietena, primul sarut, etc, dar si prima cu care ati facut dragoste/ sex) sau intotdeauna va v-a ramane in gand? Se uita sau nu prima iubire?

6 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Marea mea iubire n-am uitat-o.

| Andreyus13 a răspuns:

Ma nu am uitat primul sarut prima relatie dar astept cu suspans prima data cand ma voi culca cu cineva.

| LolaLollita a răspuns:

Prima iubire adevarata nu se uita niciodatahappy

| xJustJuss a răspuns:

Din punctul meu de vedere prima iubire nu se uita.Cred ca majoritatea oamenilor inca sunt prieteni cu persoana care a facut parte din viata acelui omhappy. Acum, mai stii?

| Nebunu_Alexutzu_1998 a răspuns:

Pentru mine nu se va uita niciodatabig grin

| AdrianaAdriyanna a răspuns:

Nu poti sa uiti nici daca ai vrea cu, cine ai facut prima data sex si nici dragostea adevarata pentru, prima data nu ai cum sa uiti