| euwik a întrebat:

As vrea sa stiu:ce as putea sa ii fac cadou unei fete, de ziua ei? Daca puteti sa ma ajutati, multumesc! ( intrebare adresata in special fetelor)

Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Lavinia516 a răspuns:

Pai ii poti cumpara Un breloc inimioara [te sfatuiesc sa iei 2 unul il pastrezi tu, iar unul eaon the phone, II mai poti cumpara o bijuterie dar nu foarte scumpa[ colier, bratara, cercei etc], Un ursulet de plus maricel [ Sunt sigura ca ii va placee], Poate o bluzita, o gentuta sau ceva finut.
P.S [ Nu conteza obiectul pe care ii l-ai cumparat, oricum ei ii va place enorm iti garantez, ]

Succes

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de vârstă. Totuşi, după părerea mea, cu o bijuterie, o bluziţă drăguţă, un parfum delicat, o eşarfă, o geantă nu ai cum să ratezi. Bine, acum depinde, ţi-am zis, şi de vârstă dar şi de stilul şi genul ei.

| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde foarte mult de varsta dar si de bugetul tau!
Banuesc ca e varsta adolescentei.Un CD cu artistul preferat, o carte, un set de bijuterii, hainute.Sau de ce nu un tort mai deosebit!

| Lavinia516 a răspuns:

Pai ii poti cumpara Un breloc inimioara [te sfatuiesc sa iei 2 unul il pastrezi tu, iar unul eaon the phone, II mai poti cumpara o bijuterie dar nu foarte scumpa[ colier, bratara, cercei etc], Un ursulet de plus maricel [ Sunt sigura ca ii va placee], Poate o bluzita, o gentuta sau ceva finut.
P.S [ Nu conteza obiectul pe care ii l-ai cumparat, ei ii va place enorm iti garantez, ]

Succes

| Gabytzul199875 a răspuns:

Un brelog cu o inimioara si sa faci la comanda pe spate Te Iubesc Maria sau cum o cheama asta daca iti place de ea tongue happy
sau un ursulet cu un trandafirwinking