| AbeautifulMind a întrebat:

Fundita!
Care dintre cele doua actrite de filme pentru adulti vi se pare mai sexy?

Franceska Jaimes sau Esperanza Gomez? tongue

Ar intretine cineva pe aici relatii intime cu una din ele? big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare este asta? Esti obsedat? Numai obsedatii se uita la filme de gen.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect! Eu, de exemplu, nu m-am masturbat niciodata. Azi. Si nici nu ma uit la filme porno. Dupa ora 8 dimineata pana la 9. Si cei care se uita sunt niste obsedati care ar trebui expulzati din societate, niste dezechilibrati mental!

Bine, suntem de acord intr-o privinta, cel care a pus intrebarea si-a dedicat viata labei, asta e clar. Dar, important e sa-ti placa ce faci, pana la urma.

| L1feDRAIN a răspuns:

Ambele.

Cu amandoa intr-o noapte. rolling on the floor