| ElenaMaria a întrebat:

FUNDITA! Ce stiti de menstruatia peste sarcina? Este des intalnita?

Răspuns Câştigător
| romulla a răspuns:

Da! e valabila, cunosc persoane care au nascut cu ciclu peste sarcina, ochii mari daca scapi de asta si pe viitor nu te mai arunca in bratele primului venit. scuze de limbaj s ar putea sa ti foloseasca in viitor.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cam 20% din femei au sangerari in primele luni de sarcina.

| catthshshshs a răspuns:

Este ceva rar intalnit, dar exista!

| foxi a răspuns:

Sunt cazuri cam 5%, dupa unii autori!

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Nu stiu cat de des este intalnita dar exista. poti fii insarcinata si sa ai si menstruatie. sper ca te-am ajutat macar putin

| cristiyana a răspuns:

Nu ar trebui sa fie des intalnita doin cate stiu euwinking