| ăăăă a întrebat:

Fundita big grin.
Mie imi place la nebunie de un baiat.
[ Dar fostul meu prieten nu suporta gandul ca vorbesc si eu cu un baiat sau o fata.de fiecare data:
-Baiat:."Ioioioiii!(nume). Flirtezi cumva? Hai sa te ajut sa te imprietenesti cu ea!" sau "(nume). Te omor! Nu mai vorbi cu ea!"
-Fata: "Vorbesti cumva despre mine?"

Si e foarte enervant! Ma scoate din sarite, dar el tot nu pricepe! ]
Ok, sa revenim
Mie imi place de un baiat.
Si tot timpul stau cu el in pauze si radem impreuna si nu ne lasam sa fim tristi etc.etc.
M-am sarutat cu el de vreo 10 ori si saruta formidabil!
Cred ca si el ma place. da nu sunt sigura!
1.Imi spune-ti va rog niste modalitati sa aflu daca ma place.va rog!
2.Imi puteti spune cum sa-l fac sa ma placa?
3. Cumm sa-l mai sarut.
4.Cum sa-l intreb daca vrea sa fie cu, iomine(eu sunt mai timida).

Va rog sa ma ajutati!
multumesc
sper ca nu v-am plictisit.

Răspuns Câştigător
| mich3ll329 a răspuns:

Sincer, te-a sarutat deja de 10 ori. Daca nu te placea, crezi ca te mai saruta? Normal ca te place, nu trebuie sa ii spui in fata texte gen"te iubesc"mai bine ii arati asta.Prin gesturi, prin comportment. Tine la tine, pentru ca altfel spun eu nu te-ar fi sarutat, ar fi spus nu sunt pregatit, sau nu vreau sau etc etc etc.Cat despre fostul prieten, spune-i frumos,, numai suntem impreua, fiecare e acum cu viata lui, eu fac ce vreau, tu faci ce vrei"sau alte cuvinte, dar care sa ajunga la chestia asta ca totul s-a terminat intre voi.Acum tu sti ce faci, dar baiatul acela te place si poate si el e la fel de timid ca si tine.Nu pierde aceasta ocazie, incearca, fa tu primul pas.Mult noroc:*

2 răspunsuri:
| ăăăă explică:

Multumesc mult amandorurabig hug
o sa urmez ambele sfaturi :*
va multumesc!

| ayna_8401 a răspuns:

In primul rind iata citeva gesturi care iti demonstreaza daca te place sau nu:in primul rind iti zimbeste mereu.Acesta este cel mai important gest.In am doilea rind, un baiat caruia ii place o fata, cind o priveste, irisul ochilor se mareste si buzele devin mai rosii iar a treia, mereu incearca sa isi aranjeze haina.indiferent de ce ar fi(camasha, pulover, sacou) Cind unui baiat ii place o fata, fata simte acest lucru!
Daca totusi crezi ca nu te place indeajuns si vreai sa te placa mai tare, iata sfatul:zimbeste mereu! Straduite in fiecare zi sa arati de nota 10!(dar nu exagera.Baietii vad acest lucru si nu mereu este in avantajul tau). Fii mereu vesela, rizi cit poti, cocheteaza cu ochii, fii libera, fii tu insuti. Daca mai este un baiat cu voi, flirteaza(chiar peste puteri) cu acesta. EL va vedea si la sigur va aparea sentimentul de proprietar pe tine.Va dori ca numai lui sa ii acorzi atentia! Fii smechera!
Si in fine daca vreai sa te sarute, fara sa te uiti la el, lucreaza mereu cu buzisoarele(mushkale finut, putinel scoate limba ca si cum ai sterge putina inghetata ramasa pe ea)joaca-te cu ele. EL va observa acest lucru si va dori neaparat sa ti le sarute!
Multa bafta! SUCCESE!