| Metempsihoza a întrebat:

Gasiti interesanta o pagina de facebook pe a carei wall sa pui poezii/mici proze/poze pe la picturi facute de tine etc? adica in care sa-ti arati spiritul de artist. As vrea sa fac una dar nu stiu cat succes va avea.

1 răspuns:
| TraficantDeVise10 a răspuns:

Mie sincer mi s-ar parea interesant acest cont de facebook.Este totusi un talent sa stii desena frumoslove struck si e foarte bine sa-ti pui pe facebook acest talent, practic sa-l promovezi love struck