| nimicaici a întrebat:

Gata, s-a terminat! va multumesc mult tuturor celor care mi-au dat sfaturi [ la intrebarile interioare legate de tipul ala ], am trecut peste cand am inceput sa il ignor!
Sunt foarte fericita mai ales pentru ca.am cunoscut aseara un baiat pe facebook [ e din oras cu mine, nu va ganditi ca e un necunoscut, este prieten cu toti de aici, mai nou si cu mine! love struck ], faza e ca el sta in Italia.vine de abia la vara si sta aici toata vacanta. faza e ca i-a zis prietenei mele ca ma crede "simpatica, de treaba si frumoasa" chestia e ca abia aseara ne-am cunoscut dintr. un motiv banal laughing Ne intelegem foarte bine, avem multe lucruri in comun. dar nu stiu.cum sa fac sa ii fiu pe plac :d Imi da cineva niste sfaturi, din nou?winking :*

4 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Eu cred ca deja ii esti pe plac din moment ce ti-a facut complimente happy Oricum, daca esti draguta cu el, daca glumesti cu el, daca te arati interesata de el [interesata, nu obsedata] o sa ii fi pe plac. Succes si apropo, de unde esti? happy

| nimicaici explică (pentru JoshuaNNN):

Iasi,de ce?laughing

| JoshuaNNN a răspuns (pentru nimicaici):

Eram doar curios blushing se intampla ca o prietena de'a mea sa fie in aceeasi situatie ca tine [coincidenta...] laughing

| stoubiz a răspuns:

Fii tu insati, si incearca sa faci pe inabordabila si pe misterioasa happy nici un baiat nu ar rezista happy succes