| nimicaici a întrebat:

Gata, s-a terminat! va multumesc mult tuturor celor care mi-au dat sfaturi [ la intrebarile interioare legate de tipul ala ], am trecut peste cand am inceput sa il ignor!

Sunt foarte fericita mai ales pentru ca.am cunoscut aseara un baiat pe facebook [ e din oras cu mine, nu va ganditi ca e un necunoscut, este prieten cu toti de aici, mai nou si cu mine! ], faza e ca el sta in Italia.vine de abia la vara si sta aici toata vacanta. faza e ca i-a zis prietenei mele ca ma crede "simpatica, de treaba si frumoasa" chestia e ca abia aseara ne-am cunoscut dintr. un motiv banal Ne intelegem foarte bine, avem multe lucruri in comun. dar nu stiu.cum sa fac sa ii fiu pe plac :d Imi da cineva niste sfaturi, din nou?winking kiss

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te mai arunca cu capul înainte. Mai stai cu el de vorbă, aparențele înșeală.
Pa, pa.

| superdorex a răspuns:

Fii tu insuti, nu te arunca din prima, fii un pic mai rezervata si vei vedea ca te va place! pa

| doc69 a răspuns:

Nu te gnadi cum sa ii faci pe plac traieste totul clipa de clipa fa cum simti si nu uita ca tu esti intotdeauna pe primul loc. daruiesti si primesti

| PuFaRiNaIsThEoNe a răspuns:

Ma bucur imens pentru tine ca ai "scapat" de el.asa mi s-a intamplat si mie big grin. Sa ai grija sa nu pui suflet acum si daca il placi petrece mai mult timp impreuna cu el. Succces :X (sa ma pui la curent daca vrei)

| lauralovefashion a răspuns:

Incearca sa fii tu insati! Nu cred ca ar trebui te comporti diferit de fata cu el, inceraca sa te comporti natural.Cu siguranta naturaletea ta o sa-i placa, pe cand, daca te-ai forta sa-i fii pe plac, si-ar da seama si nu te-ar mai aprecia asa de mult. Sper ca te-am ajutat! Succes!