| sessori a întrebat:

Glume de cucerit fete de pe strada... va rog... maine ies cu niste prieteni si vreau sa obtin mai multe nr de telefon decat ei asa ca as vrea cat mai multe daca se poate si povestioare sau orce ex; te duci la ea ii ceri o tigara apoi ii zici sa iti dea numarul de telefon sa eu inapoiezi cand o sa i tigari big grin astept multe cat mai multe

Răspuns Câştigător
| Lavazza_5427 a răspuns:

Fetele nu prea se agata cu glume...dar poti sa faci si jocul cu: ce vrei sa fac ca sa imi dai nr. de telefon. Daca te provoaca la ceva nu da inapoi, indiferent. E vorba de indrazneala, fa-le sa rada. succes

8 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

"Daca te asezi cu fundul pe fata mea, o sa-mi "mananc" drumul pana la inima ta", nu da gres.

| unione a răspuns:

In ziua de azi, nu se mai agata cu glume.

| DeeaBlondiii a răspuns:

Te imbraci tot in roz ridici gulerusmugFreza facuta cu o tona de gelsmugin mana telefonul cu cea mai noua melodie de-a lu salam, ridici din spranceana si s-a pisat tipa pe ealaughingVine si-ti cere ea nr de tel:devil)

| smarty92 a răspuns:

Stiu si eu una...laughing

crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec odata

| KsZ a răspuns:

Daca tipa are caine: Oaa ce caine frumos...Ce numar de telefon are? laughing
Azi e ziua mea...Ce ai zice de un sarut smug

| KsZ a răspuns:

Daca fata are catel : Oaa love struck Ce catelus frummos. Ce numar de tel. are? laughing
Hey! smug Azi e ziua mea! Ce-ai zice de un sarut? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu primesti altceva in afara de nr de telefoane rolling on the floor

| weed_9374 a răspuns:

Am citit intr-o carte o "replica" : daca nu as fi homosexual ai fi a mea. eu nu am folosit-o. dar. daca vrei sa obtii cat mai multe numere. trebuie sa fii original. sa te infiltrezi in grupul ei de prieteni... sa o eviti pentru 5 min... iar apoi sa o faci sa rada. daca ai facut asa. ai garantat un inceputwinking