| Adrian1802 a întrebat:

Hai salut
am si eu o intrebare legata de sex... sunt incepator, va rog sa nu radeti de mine, deci am facut sex cu prietena mea (protejat) dar la un moment dat era ceva de culoare alba (la sfarsitul actului sexual), prezervativul nu era spart deci sperma nu cred ca ar fi fost, eu ma gandeam daca e ceva de la chestia aia lipicioasa si alunecoasa de la prezervativ. Am dreptate sau? Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| Dan a răspuns:

Ai avut noroc ca nu s-a spart guma, nu este nimic, stai linistit. Noroc! happy

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai degraba era secretia vaginala cu rol de lubrefiere.

| zizibela a răspuns:

Prietena ta a avut orgasm laughing asta era de culoare alba laughing))

| cristinaanamaria a răspuns:

Daca era in exterior poate fi de la ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era prietena ta pe ce planeta esti, multa placcere in continuare

| Adrian1802 explică:

Va multumesc pentru timpul acodrat happy