| Constipatu a întrebat:

Hai salut.Am si eu o intrebare serioasa.Am 15 ani, sunt foarte inalt si am penisul cam...mare.Stiu! Sigur va ganditi ca inca un pusti cordit incepe sa se laude pe net ca n-are ce face dar v-as ramane recunoscator daca mi-ati raspunde cu seriozitate.Penisul meu are o lungime de vreo 12 cm "fleasca"(18-19 cm in erectie). Deja am inceput sa port pantaloni foarte largi pentru ca ma simt jenat ca mi se vede "umflatura". Credeti ca va mai creste pana la 18 ani? Ce solutii mi-ati da sa evit observarea lui in public?

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă va depăși 24 de cm în erecție, ar fi cazul să vizitezi un doctor.
Pe de altă parte, sunt multe cazuri în care anumite caracteristici ale corpului se dezvoltă brusc înainte ca întregul organism să se maturizeze.
Eu aveam un coleg în generală care era mai înalt la 12 ani decât sunt eu acum la 22. Însă el n-a mai crescut decât 2 cm de la 12 ani și până la 22 cât are și el acum.
Cât privește evitarea observării lui în public, nu știu ce să zic... 12 cm în stare flască nu e cu mult mai mare decât media unui adult însă dacă nu ești prea corpolent se cam vede.
Cea mai bună soluție tot băgatul pe un crac al pantalonilor este însă, e drept, e incomodă.

Salut.

| doarEu001 a răspuns:

Altii sunt in stare sa isi bage sosete in chiloti sa se vada mai mare si tu te vaitilaughing lasa stai linistit ca o sa fericesti multe fete la viata talaughing relax!

| CrazyTeenager a răspuns:

rolling on the floor Baga-l in cur daca e asa mare, sigur ajunge.

| gumaa a răspuns:

Mmmm ce bun laughing)

| RumPeLyK a răspuns:

Bagatil intr-un crac de picior
sau poarta blugi largi...