| adrianfelea a întrebat:

Salut.Am 16 ani si penisul meu are 12 cm in erectie. Va mai creste sau va ramane asa?

3 răspunsuri:
| moshulica a răspuns:

Sigur are diametrul de 11-12 cm? In cazul asta ar trebui sa te rogi sa se mai micsoreze de aproape trei ori, altfel n-o sa se "potriveasca" unde trebuie.
PS. La varsta asta ar cam trebui sa faci diferenta intre diametru si circumferinta.

| adrianfelea explică (pentru moshulica):

Am gresit eu

| moshulica a răspuns (pentru adrianfelea):

Asa banuiam si eu.
Eu cred ca nu e o problema foarte importanta. Pe femei (iti spune un om trecut prin viata) nu dimensiunea penisului le face fericite ci caldura sufleteasca, tandretea, delicatetea. Daca vei sti sa faci o femeie sa se simta iubita te asigur ca nu-i va trebui niciodata un alt barbat, fie el dotat si ca un armasar.