| BuburuzaVesela a întrebat:

Cam cat de mare trebuie sa fie un penis pentru a satisface o femeie? Eu am 12 cm, se mai poate marii?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ai spus de varsta, dar da, mai sunt sanse. Si se poate, punctul G este undeva la 5 cm.

| epurasu a răspuns:

Cati ani ai? sa pot sa-ti dau un raspuns corect.

| Emilian65 a răspuns:

Da se mai poate mari, dar lasa-l sa se mareasca natural nu cu pastile.

| Dugalle a răspuns:

Mai mare decat degetul ei aratator cu care se poate sadisface singura.

Mai mare si mai gros decat degetul ei aratator.

| Ancient a răspuns:

Nu contează mărimea, contează ce ştii să faci cu ea.

| AndreiTudose a răspuns (pentru Ancient):

10+

| Dugalle a răspuns (pentru Ancient):

Mda? Bine, daca zici tu boss, te las in universul tau imaculat de zan/a.

| Ancient a răspuns (pentru Dugalle):

Degeaba o ai de 50 de cm dacă toată viaţa ta ai trăit din labă, prietene.

| BuburuzaVesela explică:

Am 18 ani...

| ianci6996 a răspuns:

Exista o metoda foarte cunoscuta.Se poate injecta mercur in penis.5 ml este recomandat, nu mai putin ca s-ar putea sa nu-si faca efectul.