| 134Ioana1 a întrebat:

Heeei, azi la școală fara sa vreau când m-am ridicat de pe scaun mi-am frecat fundul de penisul unui coleg, am auzit că dacă îi faci asta unui băiat se excita; vreau să știu dacă e adevăra și de ce băieții pipăie fetele și le prind de pund. Dau fundalaughing)

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Daca il atrage fata respectiva sigur ca se excita daca il atinge. E normala curiozitatea sexuala intre sexe, in special baietii manifesta un interes crescut fata de fizicul si formele fetelor. E in natura umana sa fim atrasi de corpul celuilat sa fim fascinati de diferentele dintre noi si celalalat gen.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, cum adica fara sa vrei te ai frecat cu fundul de penisul lui, aici undeva este o minciună, ca daca era fara sa vrei, incidentul ar fi trecut neobservat, ba chiar te luai tu de baiat ca ai fi zis ca el a cautat sa te atinga, dar tu de fapt ai facut asta cu intentia clara sa vezi daca il exciti pe baiat de aia te ai frecat de penisul lui, numai umbla acum cu brașoave. ( Cu minciuni ca sa stii)

| 134Ioana1 explică (pentru anonim_4396):

Când m.am ridicat de pe scaun, el m.a prins se mijloc și m.a tras spre el și atunci s-a întâmplat asta

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru 134Ioana1):

A, păi atunci el este de vină tu nu ai spus tot.Acum am inteles, stai linistita nu ai nicio vina el el intentionat a vrut sa si frece pensiul de fundul tau, ce varsta ai? O zi frumoasa sanatate multa.

| 134Ioana1 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am 15 ani

| ShamelessQboy a răspuns:

Se pare ca si tie iti place, curioasă mică!
Normal ca se excita dacă si tu esti sexy, ca de nu sunt de piatra!

| Yuk11 a răspuns:

E mai grav daca te-ai excitat si tu

| DrScurtu a răspuns:

Ori ai curu cat sala de clasa ori el s-a frecat din greseala cu penisul de tine ca altfel nu mi imaginez cum s-a intamplat