| Ralucamariaaa00 a întrebat:

Dacă un băiat îmi spune de mai multe ori că ar face sex doar cu mine și că atunci când vorbește cu mine se excită și îi stă ridicat penisul înseamnă că mă place?

Răspuns Câştigător
| Withoutnamenoname a răspuns:

Bineinteles ca il atragi fizic, altfel nu cred ca ar avea erectie. Dar, doar pentru ca este atras fizic de tine, nu inseamna ca si tine la tine. Este mai mult o dorinta carnala. Iar faza cu " as face sex doar cu tine", este o minciuna, atata timp cat nu esti intr o relatie cu el, pentru ca sunt atatea fete frumoase care atrag priviri. Chiar daca ai fi cu acel baiat, tot ar fi o minciuna, dar exista totusi o diferenta. Cand esti impreuna cu cineva si vezi o persoana de sex opus care arata bine si iti starneste o oarecare dorinţa, te Poti controla deoarece intervin sentimentele fata de persoana de care esti indragostit/a. Totusi sa ai grija. Doar pentru ca spune ca are penisul in erectie atunci cand vorbeste cu tine, nu inseamna ca este si adevarat. Poate spune asta doar ca sa te convinga sa faci sex cu el.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, inseamna ca este interesat dpar sa faca sex cu tine si atat.

| mihai69 a răspuns:

Nu; înseamnă doar că te-ar tufe.

| Emilian65 a răspuns:

Da, te place si te vrea la pat.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu neaparat. Cred ca vrei doar sex de la tine.

| Elena9328 a răspuns:

Înseamnă că ești proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, inseamna ca vrea sa profite de tine! Mai pe scurt, te vede ca pe jucăria lui S. E. X. U. A. L. A. Fără supărare...

| Ralucamariaaa00 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc pentru răspuns!

| Ralucamariaaa00 explică (pentru anonim_4396):

Am uitat să menționez. Îmi cer scuze. Am fost împreună cu băiatul acesta, dar ne-am despărțit și acum iar mă caută

| gheorghe699 a răspuns (pentru Ralucamariaaa00):

Vrea sa te **** din nou, cine nu te-ar cauta, esti tanara frumoasa, buna de ****.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine poate sti? Poate te place sau poate doar te vrea.

| florin8ake a răspuns:

Acum ce sa spuna si el. doar nu ti-o spune ca vrea sa va faceti temele impreuna...asa la vorba toti sunt buni si le sta ridicata dar de fapt cred ca lui ii sta ridicat doar parul din nas.