| SkyBlue a întrebat:

Heeei!... e doar o curiozitate, atâta tot. În timpul actului sexual, la penetrare, băieți simt ceva? Adică ceea ce simte şi o fată ...nu ştiu cum să explic mai bine laughing))

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe penis sunt senzori care atinsi emite semnale de placere, da la biologie nu va invata nimic? fata simte ca e penetrata, dar sexul oral face ca placerea mai mare, isi dai seama ca daca ar fi dureros am fi disparut ca specie

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RAY):

La anatomie cum la biologie?rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu la biologie am facut anatomie

| dusmanul86 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Prietene nu mai rade de om daca esti incult.Anatomia este o ramura a biologiei.deci omul nu a zis nimic gresit

| mihai69 a răspuns:

Simțim ceva, dar evident altfel decât o fată.
Partea care „simte" la noi se cheamă gland (capul penisului) și cu toate că mai sunt și prin alte locuri terminații nervoase ce simt plăcere, nimic nu se compară cu senzațiile pe care ni le oferă acesta.

| Vektor a răspuns:

Simtim si noi ceva, doar ca fetele se excit mult mai intens.

| StefanChriss a răspuns:

Normal ca simt placere, ca daca n-ar simti, n-ar mai penetra, nu? laughing

| Waffen18 a răspuns:

Baietii simt placere doar n-ai vrea durere laughing

| RAY a răspuns (pentru Waffen18):

Placerea sau durerea sunt lucruri create in creier in acelasi procese

| Soricelul69 a răspuns:

Baga-i ceva in anuslaughing)))))))))))) atunci sigur o sa simta ceva la penetrare