| Patrăţel a întrebat:

M-am indragostit fara sa vreau de un baiat! nu stiu ce sa mai cred, acum ceva timp imi tot zicea pe mess ca ma iubeste chiar ma innebunise cu "te iubesc" cand ma vedea prim scoala se uita la mine si chiar m-a aparat de o fata dar acum, de la un timp nu ma mai baga-n seama si nu stiu daca era prietena sau nu, dar avea o alta fata la avatar, iar atunci cand e cu prieteni se baga cat de cat in seama si prietenii lui se uita la mine si. nu suntem impreuna dar totusi o parere. simte ceva si nu arata sau. nu?happy multumesc.

2 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Pai eu zic ca nu. El a incercat cu tine dar daca u nu ai vrut nu e vina lui. El sa obosit sa isi raceasca gura degeaba si a incercat sa dea de alte fete care il plac atunci cand si lui ii place de fata respectiva(nu ca tine dupa 100 de ani). Sorry dar sunt baiat si am facut si eu la felwinking deci cred ca NU...Stiu ca probabil nu tea placut raspunsul meu ca nu iesi in avantaj dar asta e.

| Patrăţel explică:

Nu am zis ca dupa 100 de anirolling on the floor. mi-a placut de el darr nu eram sigura ca ma place. si am vrut sa vad cum evolueaza.