| cristina_6683 a întrebat:

Please help ...sunt absolut confuza ...nu stiu ce sa fac sau ce sa nu fac.:d Deci. eu am 12 ani si baiatul pe care in plac are 15-16. el a venit de cateva ori la mine. stiu ca odata cand a plecat neam imbratisat si dupa ma pupat "din greseala " pe buze. dupa ce a mai venit la mine, ne-am sarutat si chestii din astea. dar cand a inceput anul scolar el mi-a spus ca ar prefera sa nu mai petrecem timp impreuna si ca a cunoscut de curand o fata si din astea. si dupa a mai venit odata la mine. si eu ca sa creez un subiect l-am intrebat ce mai face prietena lui. si dupa el mi-a spus ca nu mai are prietena. vorbeam intr-o seara despre ce s-a mai intamplat la scoala si i-am spus ca sunt probleme si m-a intrebat daca se ia cineva de mine sau daca mi-a facut cineva ceva. si eu i-am spus ca da si el mi-a spus ca ar putea el sa ma ajute dar prefera totusi sa tina relatia noastra ascunsa si ca dupa va intreba lumea de ce se baga el. si ramasese ca o sa ne mai vedem. dar inca nu am avut timp. si i-am spus ca la mine nu ne prea mai putem vedea pentru ca nu mai stau singura. si m-a intrebat daca chiar vreau sa ne intalnim si ca poate o sa ne vedem la el acasa. voi ce credeti ca ar trebui sa fac? credeti ca ma place? dau funda pentru cel mai explicit raspuns

5 răspunsuri:
| Linna a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Ti. a demonstrat ca te place?! Cum? sarutandu. te de cateva ori? Sincer dupa parerea mea nu cred ca te place.In primul' rand daca te placea nu il interesa daca afla lumea de relatia voastra. In al doilea rand iti dau un sfat.nu te duce la el acasa.Mai ales la varsta ta. el are 16.la ce crezi ca se gandesc baietii de varsta lui? La sex. Asa ca ai grijahappy kiss Bafta >big grin

| Adelyna_3827 a răspuns:

Deabia au fetele de 14 ani iubiti!straight face Da mai ales u la 12 ani cu unu de 16 ani! Eu zic sa mai astepti!winking

| PrincessConsuela a răspuns:

Pfff! logic! mai ales daca pui pe cineva sa il intrebe pe ocolite; Bah, cutare e de treaba. Uh ce crezi? Ca mie mi s-a parut chiar d gashk fatawinking. Yo nici nu stiu daca ma place. Ma ignora mereu. Da deh... eu il plac pe el

| copilulpoeziilor a răspuns:

Mai deci. daca intr-adevar tine la tine. poti sa te vezi la el. dar ai grija la ce evenimte se pot intampla...neplacute pentru amandoi. dragostea nu are bariere.va puteti iubi.astept sa imi scrii. detaliihee hee o zi buna

| copilulpoeziilor a răspuns:

Asteapta pana la 14-15 ani.si tu.si pe urma... o relatie.ca asa e bataie de joc pentru amandoi. o zi buna