| Eee_7625 a întrebat:

Heei,sigh am si eu o problema. pe care nu stiu cine ar putea sa mi`o explice.straight face deia am si apelat la site`u asta sa vad ce credeti voi. deci. eu tineam la un baiat mult de tot, si el la mine dar nu aveam asa o relatie, decat prieteni foarte buni [ tinand cont ca el e fOarte timid] si se vedea ca si el tine la mine si am rog. si ne-am jucat un joc. si l-am pupat pe obraz si el la randul lui. si a fost fOarte tare :X:X:X:Xlove strucklove strucklove struck; x; x; x; x si se vedea ca si el e fOarte incantat. dar a doua zii cand ne-am intalnit. era foarte tacut, abatut de la subiect. se uita pe cer si nu zicea nimic.;| nu mai era asa cum era el.sad aveam impresia la un momendat ca vorbesc singura.crying si nu stiu de ce a fost asa tacut si ma rog. chestia e ca ieri era ca niciodata si azi.straight face parca nu mai era el. nu inteleg de ce era asa. Va rog am nevoie urgent de un sfat ca nu stiu ce sa mai cred rolling eyes

Va multumesc! [funda]

Răspuns Câştigător
| p1nk a răspuns:

Parerea mea este ca daca spui ca e timid probabil sa rusinat de gestul facut.Ar trebui sa vb cu el sa-i spui ce simti, ce ai pe suflet ca sa redeveniti prietenii ce ati fost.
Sau poate e derutat, se gandeste la acel pupic dar nu are curaj sa-ti zica ce simte, neaparat trebuie sa discutati

3 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Buna, probabil se tot gandea la ziua de ieri, poate voia sa iti spuna ceva dar nu se simtea pregatit, sau poate pur si simplu il deranja ceva. de ce nu il intrebi personal?

Răspuns utilizator avertizat
| 10011993 a răspuns:

Ai putea sa-i spui ca-ti place de el!big grin sau cum am procedat eu in clasa a 6-a cu un baiat!big grin era timid dar sitam ca ma place, asa ca in timpul unei discutii l-am luat in brate si l un monend el m-a sarutat!big grini-a raspuns cu un sarut si o perioada a fost totul roz.acum nu mi-as m putea dori o relatie cu el pentr ca nu-mi mai corespunde dar atunci ne bucuram cu totii de fiecare clipa pentru ca eram doar copiibig grin baftawinking:*