| anonim_4396 a întrebat:

Heei:*, cu ceva timp in urma am fost la o aniversare. si m-am sarutat cu un baiat iar de atunci nu mai pot sa il uit. ideea e ca amandoi am consumat ceva bauturi alcoolice si acum mi-e rusine de el, desi as vrea sa vorbesc ..pareri?:*

Răspuns Câştigător
| ForYouBaby a răspuns:

Pei ar trebui sa iti faci curaj sa vorbesti cu el, lasa rusinea si frica la o parte pentru ca ele strica, nu are de ce sa iti fie rusine :* vorbeste-i apropie-te de el :* si o sa vezi ca totul va iesi bine. TREBUIE SA AI INCREDERE IN TINE! esti frumoasa si poti :*! happy sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Te consideri indeajuns de mare incat sa consumi bauturi alcoolice, dar nu esti indeajuns de matura incat sa ai o conversatie serioasa cu un baiat cu care te-ai sarutat deja? Dar ce spun eu aici? ...insusi faptul ca te-ai sarutat asa aiurea la o betie la un chef, cu un tip cu care nu aveai nici o treaba, spune multe despre tine. Ai cerut pareri, mi-am spus parerea.winking

| princess004 a răspuns (pentru wildthing):

... poate ca ai dreptate. ma simt aiurea, insa m-ai facut sa vad altfel lucrurile.straight face

| MiruD a răspuns:

Dar de ce sa iti fie rusine?
Mergi la el si intreba-l daca mai tine minte acel sarut. Ca ai vrea sa se repete momentul.
Incearca. happy

| einenebun23 a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i ca ti-a facut placere ceea ce s-a intamplat in acea seara. Si invita-l sa iesiti la o plimbare sa povestiti.

| AndutzaTa a răspuns:

Pai daca tu crezi ca sarutul nu a venit doar asa de la betie, nu ezita sa vorbesti cu el! Cauta-l! Si spune-i ce simti, poate ai noroc si te place si el! Succes!

| pufliiiisi123456 a răspuns:

UIte stii care e treaba? Du-te la el, fa-ti curaj, intreaba-l de acel sarut si va veni totul de la sine! succes!