| Mîţa_Gicu_1998 a întrebat:

Am o problema, cred.Am 16 ani si nu am consumat bauturi alcoolice si nu am fumat niciodata in viata ba chiar mai mult nici nu vorbesc vulgar.Este asta vreo problema sau nu?
Va rog un ajutor!

2 răspunsuri:
| Omulinvizibil a răspuns:

Mai rar asa baieti ca tine.
Nu este nici o problema. Daca nu ai „apelat" la anumite vicii si daca nici nu o vei face, inseamna ca parintii ti-au oferit o educatie de nota 10 si au un mare noroc cu un asa copil. Bravowinking

| piticotxd12345 a răspuns:

Pff rar găsim ca tine :3 mi-ași dori sa am un prieten ca tine sa nu fumeze sa nu bea ..nu te speria nu este nimic cu timpul dacă o sa stai cu băieții "mai rai" o sa te tenteze și pe tine.Dar pana atunci eu îți zic bravo ^.^ ca nu ai încercat pana acum nimic :* :*