| Mîţa_Gicu_1998 a întrebat:

Am o problema, cred.Am 16 ani si nu am consumat bauturi alcoolice si nu am fumat niciodata in viata ba chiar mai mult nici nu vorbesc vulgar.Este asta vreo problema sau nu?

Răspuns Câştigător
| unulrau a răspuns:

Eu zic sa te simti norocos, pentru ca in timp ce altii dau banii pe alcool si tigari, tu ii poti aduna si poti sa iti cumperi chestii utile care iti trebuie sau care iti plac big grin Pentru ca, sa zicem ca un pachet costa 15 Lei, si daca tu fumezi mult, sa zicem un pachet pe zi, ar venii 30 ori 15 care vine 450 Lei. De 450 lei iti poti cumpara multe chestii folositoare si care nu iti fac rau la sanatate. big grin
[ Sper ca ai inteles cam ce am vrut sa zic happy ]

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Dimpotrivă. Țin-o tot asa, nu te lasa influențat de anturaj.
*-*

| darrio2007 a răspuns:

Nu este o problema.Este o raritate printre adolescentii de azi.

| neutrino a răspuns:

Normalitatea nu poate fi o problema.

| Sociopat a răspuns:

Felicitari! Poti sa te faci calugar.

| Adina981 a răspuns:

Doamnee, cum sa fie "vreo problema". Esti perfect!