| Daysee a întrebat:

Heei. big grin De data asta am nevoie de ajutor pentru fratemi`o tongue.Deci: vrea sa isi cumpere ochelari wayfarer cu lentila transparenta [clear lens] din 0ras dar nu stie ce culoare sa fie rama.Imi puteti spune cateva culori pentru rama de wayfarer cu lentila transparenta pentru baieti? Deja stiu negru laughing Dar vreau sa imi spuneti si voi altele big grin.

Răspuns Câştigător
| ruPfashu a răspuns:

Albastru, verde, gri. laughing

4 răspunsuri:
| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Uita`te la ce categorie ai ajuns...

| Daysee explică:

Am uitat sa spun: funda love struck. kisskiss

| Deea_2510 a răspuns:

Pe albastru inchis e la fel de dragut sau pe cachi.mi se par niste culori foarte dragute pentru ochelari de genul.Am mai vazut multi baieti cu asemenea culori si erau super!love struck

| katy1151 a răspuns:

Gri; albastru; verde