| den a întrebat:

Vreau sa-i fac o surpriza prietenului meu si sa-i aduc o dansatoare din buric. Imi puteti recomanda una? dar sa danseze bine tipa. mersi :*

6 răspunsuri:
| ÅñdRa a răspuns:

Hei e super buna ideea asta...
cred ca asta e cadoul meu pentru majoratul prtrolling on the floor)rolling on the floor))rolling on the floor))

| kukubau a răspuns:

. da ce u nu te poti misca?tongue

| den explică:

rolling on the floor))) nu vreau specimene, asa ma pot duce l gradina zoologica.

| daii a răspuns:

Jasminehappy.

@Lora- are dreptate.Nu mai bine ai invata tu?smug sa ii faci un show mirobolantlove struck + sa saliveze dupa tine.nu dupa aiahappy

by daiiwinking

| eubahhh a răspuns:

Mai frumos ar fi sa-i faci tu un dans din buric!

uitate pe youtube si fa ca ele!

eu cred ca ar fi o surpriza ff frumoasa pentru el sa dansezi tu!winking

succes

| aymar_8772 a răspuns:

Jasmine.