| tocxsickid989toxic a întrebat:

Heei. Imi place si mie de un baiat care e cu un an mai mare decat mine. big grin (eu a7a. el a8a) Invatam la scoli diferite. Nu am iesit niciodata afara cu el, dar ne vedeam aproape in fiecare zi pentru ca iesim in acelasi loc. De obicei doar ne salutam si uneori ma lua in brate. :3 De vreo luna am inceput sa vorbim in fiecare zi pe facebook (mereu intra in vorba cu mine si imi trimite multe emoticoane laughing ) El este plecat de vreo luna la bunicii sai care sunt din alt oras, asa ca nu ne-am mai vazut deloc sad De obicei imi vorbeste cu "mai :* "
Voi credeti ca ar fi macar interesat de mine?

5 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Nu ca ar fi interesat de tine love struck ci te place love struck 99% love struck

| WildDream a răspuns:

E interesat de tine cu siguranta...pentru cat timp asta nu putem aprecia.

| Pau17 a răspuns:

Mai mult ca sigur

| ExPeRyMeNt a răspuns:

Poate

| Flaviiiii a răspuns:

Daca esti draguta sigur te place :*