| Danii69 a întrebat:

Heei..salut..am si eu o intrebare mai delicata..cum pot face o fata cu care ma vad pentru prima oara sa nu mai fie timida in prezenta mea? trebuie sa-mi revizuiesc putin comportamentul sauu..ar trebui sa ma prefac si eu timid?

dau funda la raspunsul cel mai bunwinking

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu,daca unul dintre voi este timid, celalalt trebuie sa faca pasii urmatori. Uite sie u am fost timida la inceput cu iubitul, apoi dupa ce am prins incredere in el(dupa o perioada lunga de timp) atunci am inceput sa vorbesc cu el despre orice, si in el am cea mai mare incredere.Deci,increderea o cladesti in timp! Ca sa nu mai fie timida, dobandeste-i increderea!

| Elliana534 a răspuns:

Nu, fi tu insuti nu trebuie sa te prefaci.

| CarlaHecox a răspuns:

Nu merge cu prefacutul, amigo.Ca s-o faci sa fie mai deschisa in preajma ta, discuta cu ea despre lucrurile care ii plac si daca aveti cateva in comun, spune-i si propune-i sa le experimentati data viitoare cand va mai intalniti.Astfel ea va sti ca este in preajma unei persoane care ii intelege hobbyurile etc. si va fi mai dezinvolta happy.

| Danii69 explică:

Ezzrdcfhbjivcfxezz5s67if giyfyutxewurfvtibgu vcxer46576rvtbiukyjrtaxey6

| rose93 a răspuns:

Mereu trebuie sa arati ce esti tu ca fata sa stie cu cine sta de vorba,la fel si ea,trebuie sa va simtiti bine unu langa altu,sa vorbiti,si sa va cunoasteti, ca sa stiti daca va potriviti,
daca tu o vezi pe ea mai timida poate fi din cauza emotiilor,
incearca sa-i explici ca vrei s-o vezi asa cum este ea, fara inhibitii, si totul va curge de la sine, mult succes