| Zolee15 a întrebat:

Heei. Sunt in clasa a 7 a.Am un coleg care ma place de ceva timp.Si ma cam streseaza [se uita in continuu numai la mine...]. Prietenul meu invata la scoala la care invat si eu.si stie de acest coleg. Amandoi se oftica unul pe celalalt.Nu stiu cum sa fac sa ii zic fara sa. l supar ca nu il plac si sa ma lase in pace. Sfaturi va rog puppy dog eyes. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Abbyka23 a răspuns:

Pai. eu zic sa ii spui lu` C. ca nu il placi si daca vezi ca tot insista mai bine il pui pe prietenul tau sa vorbeasca cu el. Nu`l mai baga in seama pe C. si nu`i mai vorbi, chestii gen. Adica practic fa`te ca nu-l vezi. Daca nu inceteaza, atunci chiar e nevoie sa vorbeasca *** cu el. Bafta. Funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| dreamgirl16 a răspuns:

Ca nu placi pe cine,pe colegul insistent, da`mi te rog detalii, cati ani ai si de cat timp esti cu asta.si cat la suta crezi u ca e de serioasa rel ta cu el.m`ar ajuta la un sfat.:*

| Zolee15 explică (pentru dreamgirl16):

Pai.am 14 ani aproape.sun cu prietenul meu de 3 saptamana.e cam 95% serioasa rel.si da nu il plac pe colegu insistent.mersi ca ma ajutii >big grin

Răspuns utilizator avertizat