| Madness345 a întrebat:

Salutare TPU, este o poveste cam lunguta. Am iesi cat de curand cu o fata in oras, a zis ca vine si preten ei, eu am fost de acord. asta nu ne-a stat in cale sa comunicam si sa facem ce vrem noi. Am mers, am discutat. pana m-a luat de mana, eu am inceput sa o pup pe obraz si tot asa pana ne-am intins la sarut, dar nu sarut sarut calumea. pupici pe buze. Totul a mers ok pana am ajuns undeva si am vrut sa o sarut. insa foarte putin. Am zis ca. oricum de la prima intalnire exagerasem totusi, ma duc cu ele la o cafenea si din auzite. ce vorbeau ele doua, ori n-am inteles eu bine, ori nu a zis fata nimic, a zis : "Nici nu stie sa sarute", nu stiu ce sa mai cred, adica asa de la prima intalnire? Am zis sa o las si eu mai moale. Dar chiar asa o sa-i si zic, mai pe la spate nu chiar direct. Vorbesc mereu cu ea si este destul de treaba fata, nu stiu, ce parere aveti? Dau funda

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred ca n-ai auzit bine, daca nici n-ai sarutat-o cum ar stii ca nu stii sa saruti?

| FaraNume1245 a răspuns:

N-o lasa mai moale, daca vezi ca fata vrea mai mult, zic si eu. Exceptie facand cazul in care nu vrei si tu mai mult.

| 1231242 a răspuns:

Ține-o în șah, după așteaptă să îi dai mat! Sper că ai înțeles ce am vrut să spun!

| Anonim9114562123 a răspuns:

Fa-Te ca nu ai auzit chestia asta. De ce? Pentru ca poate nu ai auzit bine. Oricum, dacă îi spui ce ai auzit și ea chiar a spus asta, o sa creada ca "tragi cu urechea" si o sa se supere. Eu îți sugerez sa nu bagi în seama bârfele fetelor, pentru ca așa sunt ele când sunt îndrăgostite, nu le place sa recunoască prietenelor. Toate cele bune!