| EFE21 a întrebat:

Sal'tare TPU! Maine o sa am prima mea intalnire din viata. suna ciudat dar asa e. Am foarte mari emotii si nu stiu ce sa fac, tipa e putin mai dezghetata dar eu, fiind la prima exprienta de genul (iesit in oras) nu stiu ce sa fac. I-am propus doar plimbare, pentru ca urasc cafenelele si mai ales pe cei care le populeaza.

Intreabarea mea este : Ce pot sa fac cu ea? Cand o vad o iau in brate, o sarut ce sa-i fac? Tin sa mentionez ca nu sunt cu ea inca, dar imi doresc asta, si cred ca si ea vrea din moment ce vorbim aproape mereu si am stabilit intalnirea asta
Va rog sa ma ajutati : ce subiecte sa vorbim,ce fac cand o vad prima data,ce complimente sa folosesc fara sa par un cocalar oh go on, ce fac la plecare etc.
P.S : M-am gandit la o chestie, ca sa-i fur un sarut o sa aplic o metoda : Ii cer telefonul si ii spun ca daca nu ma saruta nu il dau. Acum, daca ma sarut cu ea, sa introduc si limba sau.? Scuzati-ma daca par ridicol dar e prima intalnire si sunt praf crying am mari emotii si sunt timid. HELPPPPP omg

Răspuns Câştigător
| Biltan_Diana_1993 a răspuns:

Buna, eu cred ca ar trebui sa fii tu insutii nu incerca sa o impresionezii cu lucrurile pe care tie nu ti le plac, cand o vezi prima oara spune" Ma bucur ca ai venit" sau spune ce frumos arata in seara asta, in al doilea rand cand va puneti sa plecati inceraca sa o iei usor de mana, daca se sperie spune-i sa se calmeze ca nu-i o problema, dar daca trage mana inseamna ca nu ii place acest lucru,, in al treilea rand sa nu uiti sa aduci si o floare, fetele adora acest lucru. Daca vrei sa vorbiti ceva interesant, intreab-o ce lucruri ii plac, ce ii place sa fac in timpul liber, dar sa nu incepi cu lucruri despre baietii. Despre imbracaminte sa nu mai vorbim, trebuie sa portii ceva lejer dar si cool in aacelasi timp. Faza ciu sarutul si cu telefonul nu merge, cand plecati sa nu uiti sa o conduci pana acasa, sa o tii de mana neaparat, s-o intrebi cum so simtit in seara asta, cand ajungi cu ea acasa sa o saruti usor pe obraz, sa nu incerci pe gura k, daca ea se trage atunci inseamna ca este prea repede trenbuie sa astepti. dar daca sta incerca sa o saruti usor si pe gura, dar niciodata la prima intalnire sa nu o saruti cu limba daca nu v-ati mai sarutat inainte.Sa nu uiti ca daca ati spune ca este prea repede cand vrei sa o saruti, ai spui ca "IMIpare rau, m-a luat valu, nu am putut rezista esti foarte frumoasa. Mult succes la intalnire, sepr ca ti-am fost de ajutor. funda:X

1 răspuns:
| Kennziiie a răspuns:

Awiii puppy dog eyes. Scuze, dar e dulce fazalaughing. Pai sincer, eu zic ca sa faci o impresie buna, nu fii intepat, bat in fund alea alea. Imbraca-te lejer, unu la mana. Fii tu insati, doi la mana. 3 la mana, ia-i un trandafir!big grin