| Kiddadx a întrebat:

Heei TPU happy Nu stiu cum sa incep, dar am nevoie de un sfat.
Este un baiat cu care ies pe afara, radem, ne distram, dar de la un timp incep sa-l simpatizez thinking Pana acum nici nu ma uitam la el, dar acuuuum. parca, parca straight face El m-a intrebat mai demult daca vreau sa stau cu el, dar mi s-a parut o gluma si am refuzat crying
Odata ce l-am refuzat nu cred ca ma v-a mai intreba, tinand cont ca prietena mea l-a intrebat daca mai tine la mine si a zis "nu". Oricum mie nu-mi vine sa cred, deoarece de fiecare data cand isim afara, ne uitam asa dragut unu la celalalt zambind.
Un sfat?

2 răspunsuri:
| ℓσνє a răspuns:

Eu spun sa vorbesti cu el, sa-i dai semne ca tu il simpatizezi. Si din ce ai scris tu mai sus, si el te mai place, dar pentru ca a fost refuzat, nu vrea sa para " insistent ". Da-i semne ca-l placi pentru ca el isi va da seama, si poate ve-ti fi impreuna.

Bafta!winking happy

| anonimul325360 a răspuns:

Daca tu il placi mult ia-l in privat si uitate fix in ochii lui si spune-i ca il iubesti si vei vedea ca si el simte la fel kiss