| firstdevil a întrebat:

Heei.Vreau sa'i spun unui baiat ce simt pentru el. Ce sa'i spun? Vreau cevaa draguut.Il iubesc si tin la el. Niste propozitii ceva? Nu stiu cum sa ma exprim.

8 răspunsuri:
| Serena1993 a răspuns:

Nu prea avem noi cum sa-ti facem ''propozitiile''. Totul o sa vina de la sine. Te duci frumusel la el, de ce nu il inviti sa va plimbati putin? Asa ar fi un prilej bun sa-i spui ce ai pe suflet. Iar daca reactioneaza dragut, de ce nu sa mai iesiti odata? Dar daca lui nu prea ii convine atunci eu zic ca mai bine il lasi in pace.

| sayWhaaat a răspuns:

Pfuu,ce dragut happy. Apreciez fetele ca tine care fac ele primul pas. Daca te place, poti sa-i spui oricum, crede-ma. Mai putin conteaza cum o faci... happy
Bafta!

| firstdevil explică (pentru sayWhaaat):

Pfff. Chiar nu stiu cum sa'i zic. Si ce sa fac. Eu am 13 ani. El e mai mare are 15. straight face

| firstdevil explică (pentru sayWhaaat):

Este ceva rau daca imi doresc sa ii spun unui baiat ca il plac? Este asta o umilinta sau este un lucru normal ca sunt sincera?

| sayWhaaat a răspuns (pentru firstdevil):

Este un lucru de apreciat, deoarece majoritatea fetelor sunt niste lase!
Spune-i sincer ca il placi si tii la el, intreaba-l daca ar vrea sa te scoata la un sucwinking

| firstdevil explică (pentru sayWhaaat):

E cam misogin. straight face Si nu cred ca ma place.winking Desi toti baietii ma plac el nu prea arata asta. Il iubeesc fff mult. straight face Ar trebui sa il uit? Sau sa incerc? Daca o sa rada de mine?

| Raiiiisa a răspuns:

Cel mai dragut ar fi sa-i spui ceva din inima, ceva ce simti pe moment.
Va fi mai impresionat decat daca vei merge cu "lectia" invatata de acasa.
Eu zic sa-l lasi pe domnisoru' sa faca primul pas, chiar daca nu ia rabdare nu ai de ce sa te grabesti. Daca are sentimente pentru tine, eu cred ca ti-ar fi zis de mult.

| katalinab a răspuns:

,,Situatia ta amoroasa,, ca sa spun asa este asemanatoare cu a mea, eu nu m-am dus sa ii zic:sti te plac, nu din potriva l-am facut pe el sa faca asta.Nush comportate natural, afla de la persoane cu care el vorbeste lucruri despre el. Sper ca te-am ajutat. Funda?:*