| Roxandra17 a întrebat:

Hei guys! Am o mare intrebare. Am cunoscut un baiat de curand care nu e din orasul meu si am tot vorbit la telefon, pe facebook si mi-a placut tot la el, chiar si aspectul fizic. Acum cateva zile ne-am intalnit si nu arata cum credeam eu, era prea timid si deloc la fel de tupeist precum vorbeam noi inainte. p.s. nici nu stia sa sarute. Chestiile astea sunt foarte importante pentru mine, dar in rest e chiar ok tipul. Acum e super indragostit de mine dar eu nu mai simt la fel de multe pentru el ca si inainte sa ne intalnim, deci nu stiu ce sa fac in continuare (sa continui o relatie deschisa cu el sau sa las balta pur si simplu toata situatia?) Help, funda! :*

Răspuns Câştigător
| sirD a răspuns:

Realul e cel cu care te-ai intalnit, daca-ti place tine-l daca nu nu
Dar daca e timid poate iti trebuie altul
Imi e mila de el dar daca nu stapaneste situatia nu te va satisface sentimental. Deci cred ca... pa happy
Funda?

3 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Dă-i o șansă, iar dacă nu știe, învață-l, că tu vei avea de câștigat din asta. Dacă după puțin timp nu simți nimic pentru el, lasă-l.

| matrixismyname a răspuns (pentru Blamely):

Blamely a spus-o perfect, asta + ce-a spus Ottakringer.

| Ottakringer a răspuns:

Doar atat. nu iti bate joc din el daca nu le stie pe toate. Nu merita.