| CrazyYoyo a întrebat:

Heey big hug
Am si eu o problemalaughing
Nu stiu ce se intampla cu minestraight face
adica ma simt stresanta pentru ceilaltilaughing
adica daca ma gandesc bine.thinking nici eu nu stiustraight face
Deci, de la un timp sunt cam ametita, nervoasa
Nervoasa in sensul ca daca nu`mi convine o intrebare raspund imd si tipstraight face
Nu stiu ce se intampla cu minecrying
Tip din orice crying
Ma puteti ajuta cu cv?puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| RazvanGeorge a răspuns:

Incearca sa te calmezi, si gandeste-te non-stop ca daca tipi in continuu vei avea doar de pierdut. Vorbind frumos, civilizat si zambind obtii mult mai repede lucrul dorit! Mult succes si bafta in viata!

| BlackScorpion07 a răspuns:

Esti Nebunastraight face

| Gdeni a răspuns:

Esti un pic stresata
controleaza-te

Răspuns utilizator avertizat
| Leillah a răspuns:

Bunahappy
E cam perioada in care acum adolescentii se comporta in felul acesta. Cu siguranta, in timp, va trece de la sine. Tu acum nu ai altceva de facut decat sa incerci sa te calmezi, usor, gandindu-te ca nu ai ceva de castigat daca te manifesti in genul acesta. Ba din contra, relatia ta cu cei din jur o sa inceapa sa se slabeasca, cailalti considerandu-te o persoana artagoasa.