| Oxanna a întrebat:

Heey lume, ce mai faceti? sunt oare singura suparata din cauza vremii? cred ca nuhappyoricum, daca mi-ati vazut intrebarile precedente in legatura cu fratele EX-ului meu, stiti povesteasigh
Nu ne-am mai intalnit de cateva zile, din cauza vremiisadsadsad si asa ca nu am prea vorbit in ultima vreme...impreuna nu suntem, din diverse motive. Cand ne-am vazut penultima oara, i-am facut o usoara scena de gelozie. De ce? pentru ca: la noi, sunt imi multi copii de varste diferite. O fata de 10 ani, m-a intrebat daca EL este bun la pat:O:O:O am ramas uimita si i-am spus repede pentru ca nu mi se aprea normal c aun copil sa ma intrebe asta. El s-a suaprat si m-a intrebat dca nu am eu vreo legatura cu ideea asta, bineintels ca eu m-am enervat ca el nu are incredere in mine si ne-am certat. Marti, cand ne-am vazut ultima oara, mi-a spus ca nu mai e suparat pe mine, si nici eu nu mai eram asa ca ne-am impacat.
Ei bine...acum eu vreau sa stiu ce sa fac: pe mess ma evita, la telefon nici vorba, cand vorbesc cu sora lui(cea mai buna prt a mea) si intreb de el, se abtine sa vorbeasca cu mine... oare mai e suparat pentru faza de atunci?
P. S. din cate am inteles motivul pentru care nu suntem ipr este ca eu fac anumite,, scene" cand vad ca el se uita dupa o fata, si asa e: il intreb: ce crezi, e frumoasa? arata bine? te-ai combina cu ea? darnu pentru ca sunt geloasa, din pura curiozitate.
AS RUGA toti profesionistii la capitolul,, iubire" sa am ajute, si VA ROG DIN SUFLET fara comentarii rautaciasehappy dau fundiiii! mersi mult:*

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

O relatie se bazeaza si pe comunicare, intelegere, incredere, la fel de mult ca si pe iubire. Trebuie sa vorbesti mai mult cu el, sa-l lamuresti in problemele dintre voi, si atunci va fi mult mai bine. thinking

3 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

ce crezi, e frumoasa? arata bine? te-ai combina cu ea? darnu pentru ca sunt geloasa, din pura curiozitate

tu crezi ca lui ii convine sa te auda pe tine la fiecare colt de strada sa il intrebi daca e frumoasa aia sau daca s-ar combina cu ea?

| BaiatuFitzosu a răspuns:

DEci eu pana la urma nu am inteles iti e fate iubit sau doer prieteni! da-mi raspuns la acesta intrebare si te pot ajuta
!

| Oxanna explică:

Nu e la fiecare colt, s-a intampalt de 3 ori, in 5 luni... dar oricum, de 1 luna nu mai fac chestia asta...nu asta vreau eu sa afluusad