| rocsii16 a întrebat:

Heey, TPU! imi place de un baiat, si am vorbit odata cu el, si nu stiu cum il cheama, faza e ca...nu stiu cum sa ma bag in seama cu el.va rog ajutati-ma happy

Răspuns Câştigător
| danutyqwe a răspuns:

Mergi direct la el prezinta'te si spune'i concret ce vrei, noi baietii ne prindem repede despre ce'i vorba, asa ca lasa timiditatea deoparte happy

2 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Simplu.Intreaba-l ce mai face.Pe urma totul vine de la sine.

| Julyanne a răspuns:

Vorbeste cu prietenii lui, afla-i niste hobby-uri apoi vorbeste cu el despre acele hobby-uri! mult noroc:-)