| Alexandra323 a întrebat:

Bună TpU! Acum 1 saptamana am inceput sa vorbesc cu un baiat pe skype.Si a inceput sa imi placa, am crezut ca e de incredere, acum nu stiu ce sa mai cred...Acum 4 zile am vorbit la telefon cu el si dupa nu a mai raspuns la mesaje.Nici acum nu raspunde...Imi place foarte mult de el si vreau sa fiu impreuna cu el.Va rog ajutati-ma sa il fac sa raspunda iar.(Fiti seriosi!) DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Raducons a răspuns:

Daca nu mai vrea sa raspunda inseamna ca nu te place, imi pare rau sa iti zic, altfel te cauta el si nu trebuia sa depui prea mult efort ca sa vorbesti cu el. Oricare ar fi situatia ai grija, este o persoana necunoscuta totusi, nu te atasa prea tare si nu avea atata incredere.

3 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Dacă nu vrea să răspundă nu ai cum să-l obligi. Dar nu-l bate la cap cu mesaje, poate e ocupat sau nu are internet șamdp. Dacă îi place și lui de tine o să te contacteze el când poate. Dacă nu, treci mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi trimiți un twerk video bine făcut, să stea mâtza-n coadă și nu mai scapi de el. Fundă?

| utilizatornou18 a răspuns:

Cum sa iti raspunda vede macar mesajele? Pune-ti si tu poza faina sa-l atragi...sau eu stiu fa rost de nr. Lui.