| anonim_4396 a întrebat:

Heey! Cum iti dai seama cand un băiat te place dar nu suntem prieteni?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand un baiat se uita la o fata il trec multe idei care nu ti le pot spune aici. Este o lege a naturii.

| T0T a răspuns:

Îl întrebi.

| cossy19 a răspuns (pentru T0T):

Scurt si la obiectlaughing

| Vieru_Raluca_1997 a răspuns:

Te uiti la el sa vezi cand se uita la tine si cum se uita... daca il surprinzi uitandu-se la tine des inseamna ca te place.

Dar vorbesti cu el sau nu?

| Dulcicaaa a răspuns (pentru Vieru_Raluca_1997):

Păi când trecem unul pe lângă altul ne uităm unu in ochii celuilalt. Nu vorbesc cu el, ne ştim doar din priviri.

| Vieru_Raluca_1997 a răspuns (pentru Dulcicaaa):

Cred ca te place