| Daianado a întrebat:

Hei! Acum 14 zile am facut petting cu un baiat, nu a fost nimic mai mult, nu a ejaculat, insa si-a atins mana de penisul cu lichid preejaculator. Totul s-a incheiat aici. Apoi, nu imi amintesc cu exactitate, dar dupa CEL PUTIN o ora mi-a introdus degetele in vagin(presupun cu urme din acel lichid care se uscase de mult). In zilele urmatoare ar fi trebui sa imi vina menstruatia, insa au trecut 14 zile si nimic. Ciclul meu menstrual e oricum neregulat. Nu stiu daca ar trebui sa fiu ingrijorata sau nu din cauza unei sarcini sau e pur si simplu o dereglare sau o infectie. Astept pareri, va rog

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Avand un ciclu neregulat, dar neavand sex cu penetrare, nu ai de ce sa-ti faci griji, ca nu poti ramane gravida.
Oricum nu se poate aproxima data urmatorului ciclu, asa ca, afirmatia ta ca ti-a intarziat ciclul este total nepotrivita, in cazul unui ciclu neregulat.

Nu te mai juca cu un penis in erectie, ca se pot produce accidente si poti ramane insarcinata la varsta asta extrem de mica, cand ar trebui de fapt sa fii precocupata de scoala si copilarii, nu de sex.

1 răspuns:
| Elliana534 a răspuns:

Esti gravida fata. programeaza te la un avort cat inca mai poti