| pastilutecolorate a întrebat:

Heihappy. Acum 26 de zile s`a despartit de minesad. si-a batut joc cum a vrut el de mine. M`a indepartat de toti prietenii si a plecatsad. Era totul pentru minesad. Il iubesc mai mult ca oricesad. El acum s`a mutat si din Bucuresti:-

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si ce acum da-l in p.m. de nesimtit.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un mare bou. Nu te mai uita în urmă, trăiește prezentul pentru viitor!
Este greu dar nu și imposibil!
Pa, pa.

| PinkPanther a răspuns:

Treci peste, nu are rost sa te gandesi la el mai ales daca si-a baut joc de tine. Daca s-a mutat din Bucuresti, orasul in care banuiesc ca stai si tu ar trebui sa poti sa il uiti mai usor. Concenteaza-te asupra altor lucruri cum ar fi scoala, munca, etc.Si stai linistita, pana la urma o sa gasesti barbatul potrivit

| PetreConstanta a răspuns:

Daca il iubesti si el te iubeste du-te dupa el si stati impreuna - faptul ca te-a indepartat de prieteni cred ca a fost cu acordul tau pentru ca singur fiind numai voia lui nu ar fi reusit Cu ce si-a batut joc de tine?

| Ralucutza a răspuns:

Lupta si treci peste...multa putere si rabdare iti trebuie.

| ravens a răspuns:

Buna imi pare rau sa aud asta, dar daca ai permis sa se intample asta...

| Lightose a răspuns:

Offf...iubirea doare! Trebuie sa mergi mai departe! Gandeste-te ca el a plecat si va fi cu alta, iar tu trebuie sa iti stergi lacrimile, sa te faci cat mai frumoasa si sa zambesti pentru ca nu stii cand cineva se va indragosti de zambetul tau!
O zi buna!

| Angiix3 a răspuns:

Gandeste`te ca probabil te-a iubit si tu probabil mai esti in inima lui happy Si ca mai sunt si alti baieti in Romania oh go on in afara de el happy. Sper ca te-am ajutat.Sa ai o zi frumoasa. happy

| eu_5525 a răspuns:

Pai.din moment ce spui ca si a batut joc de tine eu zic ca, chiar daca acum iti e greu mai bine il uiti deoarece daca u te ai tine dupa el sa va impacati el poate s ar intoarce la tine numai ca sa se distreze pe seama ta.deci ia tu alegerea cea mai buna.

| maria_3012 a răspuns:

E greu de spus! trebuie sa mergi inainte si daca el te iub te va cauta ppoooooppp