| pastilutecolorate a întrebat:

. M`am despartit de el de 8 zilestraight face. si-a batut joc de mine cum a vrut el si pe urma m`a parasitsad. Doar pentru el traiamsad. Nimeni nu ma intelegesad. Prietenii mi i-am pierdut din cauza luisad. Mama ar face orice doar ca sa nu ma vada`oh go on.Nu mai potsad.

Răspuns Câştigător
| justDaisy a răspuns:

Gandeste-te ca daca el doar si-a batut joc de tine asa cum a vrut, tu de ce sa te mai gandesti la el. Si cu mama ta ar trebui sa iti mai inbunatatesti relatia, pentru ca desi pare ea cu conceptii diferite iti poate fi cea mai buna prietena mai ales ca din cauza lui i-ai pierdut pe toti

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai primit o lecție de viață, ceea ce înseamnă că altă dată să mai asculți și de cei mari!
Pa, pa.

| ignore a răspuns:

Io zic sa incerci sa te impaci cu pr tai.pr care nu teau uitat si tin macar putin la tine te acceapta l loc. iar mama ta poti vb cu ea sta cu ea merge cu ea sa te plimbi. eu cand nu ma simt bine imi cumpar bluzerolling on the floor))) si compun ca imi vin ideile imediat. fac o super poezia dupa care gt supararea fa ceva ce iti place bucurate de viata.si nu cred ca traiai doar pentru el si pentru mama ta tatal tau bunici happypr.

| koshmarul a răspuns:

Uite daca vrei vb pe mess: p_pekea

| Catalion a răspuns:

Ce ti-a facut incat mama ta nu vrea sa te vada? Te-a lasat insarcinata si a fugit? A pus pe stalpi poze cu tine dezbracata? Imi pare rau pentru tine. Un barbat adevarat nu trebuie sa se poarte urat cu o fata.

| Awesom a răspuns:

Cati ani ai?

| Alexa_1601 a răspuns:

Offf stiu ca e usor sa-ti dau sfaturi ex:uita-l sunt altii e greu pentru ca numai u stii ce e in sufletul tau sad la inceput o sa-ti fie greu dar ai sa vezi ca incet o sa-ti revii gandfeste-te ca nu tu l-ai parasit nu e vina ta u nu ai nimic de pierdut dar el da cand o sa-i para rau si va dori sa se intoarca pup si ai grija de tine

| landreea87 a răspuns:

Stai linistita.Cu totii gresim.crede-ma un parinte spune asta la nervi! iar daca aveai prieteni adevarati acestia incercau sa te ajute nu sa te lase atunci cand iti e mai greu.cu timpu` ai sa il uiti si ai sa vezi ca viata merge inainte!