| pastilutecolorate a întrebat:

. M`am despartit de el de 8 zilestraight face. si-a batut joc de mine cum a vrut el si pe urma m`a parasitsad. Doar pentru el traiamsad. Nimeni nu ma intelegesad. Prietenii mi i-am pierdut din cauza luisad. Mama ar face orice doar ca sa nu ma vada`oh go on.Nu mai potsad

5 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Salut! Gandeste-te ca nu doar el exista pe acest pamant. In aceasta viata pierzi dar si castigiwinking. Eu merg dupa vorba din Parazitii : Daca viata e cruda o punem pe gratar happy. Te cred ca iti e greu dar asta este. Nu esti singura si nici nu o sa fi sunt foarte multe fete care patesc asa sad. Bye, bafta

| eliza_4776 a răspuns:

Ce urat din partea lui, nu trebuia sa ai incredere il el sau sa-ti lasi familia, prietenii sad :-

| ReiVaN a răspuns:

Traia-i doar pentru el.
bagamias`
cum traiti-ar neamu traiai doar pentru el.stii ceva omoara-te.
esti genu ala de copil care sufera asa aiurea:-J.
auzi traia doar pentru el.si-a pierdut prietenii din cauzaa lui si doar pentru el traia.imi aduci aminte de cineva cunoscut.nu stiu de ce.straight face

| white02 a răspuns:

... viata e grea... mergi inainte cu capul sus si nu mai lasa pe viitor ca altii sa te calce in picioare

Răspuns utilizator avertizat