| ranonim a întrebat:

Hei. Am dat-o in bara pe net cu baiatul care imi place. Si la scoala nu pot sa il opresc pur si simplu si sa intru in vorba cu el. Cateodata ne mai intersectam prin oras si ne holbam unul la altul.Ce sa fac? O sa mor salivand dupa el? laughing Dau funda celui a carui idee o sa mearga

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu te bagi in seama cu el nu rezolvi nimic pune osul la treaba daca vrei sa obtii ceea ce vrei.

| Morphines a răspuns:

Hm. Esti fata sau baiat, ca sa stiu cum sa pun problema? laughing In fine, vorbeste cu el si clarifica situatia...

| SunnyDay88 a răspuns:

Nu o sa mori salivand. fii pe pace.
daca face to face nu se poate atunci tot pe net incearca sa repari greseala.