| anonim736 a întrebat:

Hei.Am facut "sex" cu prietenul meu, de fapt doar a frecat.o pe langa fara sa o introduca si si.a dat drumul.Menstruatia imi intarzie de 4 zile. Credeti ca e posibil sa fiu insarcinata?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă prin „si a dat drumul pe mine" ai vrut să spui că sperma lui a fost stropită prin zona ta vulvo-vaginală, și dacă erai și în perioada fertilă, atunci DA, e posibil să fii însărcinată.
Altfel, nu.

| Goddess23 a răspuns:

Daca sperma ti-a ajuns in vagin atunci e posibil sa fii insarcinata dar daca nu se pune problema atunci cel mai probabil te confrunti cu dezechilibre hormonale.

| Moon1997 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata stai linistita de aici vine si vorba aia crezi ca e facut din la...si carat de musca in p.)) stai linistita :*

| MasterDisk a răspuns:

Esti proasta