| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Am nevoie de ajutoru vostru. Nu o sa dau multe detalii, doar pe scurt. Am cunoscut un baiat din strainatate care a venit in oras la mn numa pt cateva zile. Am facut cunostinta si mai tarziu Mi.o trm mesaj pe facebook. el mie de mai multe ori. El ii mai mare decat mine cu mult si arata si bn comparativ cu mn si ma intreb dc vb cu mn

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca vrea sex simplu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E din străinătate. Pleacă inapoi. Nu va rămâne cu tine. Vrea sex de ocazie.

| ana35 a răspuns:

Poate pentru ca vrea sa fiți prieteni? Sau poate pentru ca e pedofil but idk ( glumesc) oricum, nu mereu contează aspectul, așa ca eu zic totuși sa ai grija sa afli dacă are intentii bune.