| Ejkoli a întrebat:

Hei... sunt baiat (clasa a IX-a) si intr-o zi la liceu am cunoscut o fata mai mare, am facut cunostinta... am vorbit pe facebook cateva zile (imi mai pune si ea pupici) etc. Am 1.74 si sunt normal la constitutie. nu stiu cum sa o chem in oras si acolo cum sa fac sa o combin

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Vorbeste cu ea, invit-o in oras la plimbare si atunci puneti de o relatie frumoasa si stabila.

| SashaB a răspuns:

Simplu o intrebi daca iese cu tine ce este asa complicat, nu are de ce sa te refuze mai ales daca zici ca va cunoasteti cat de cat.