| copoiu55 a întrebat:

Hei am o intrebare...am iesit cu o fata cu 3 ani mai mare...pana aici n-a fost problema.am iesit ca prieteni si nimic mai mult. dar simt ca ma place.si cum sentimentu e reciproc.as vrea sa ma combin cu ea.nu-i asa mare diferenta de varsta nu?hee hee

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu-i mare, inca poate fi chiar mai bine. Dar ai grija cu ea, nu te purta ca un netot ca sa nu o dai in bara. Adica, cu alte cuvinte, fi un gentleman.

Răspuns utilizator avertizat
| Alec a răspuns:

Nu e dar iti spun din experienta ca nu o sa va intelegeti, probabil si sexual e mult mai experimentata ca tine, cel putin asa a fost in cazul meu si nu a fost deloc placut. Insa daca simti ca te place eu zic sa incerci. happy

| ioionutbest a răspuns:

Cred ca nu e prea potrivit ca intr-o relatie fata sa fie mai mare, dar stiti cum se spune dragostea nu are varsta.

| euValentina a răspuns:

Nu e mare diferenta de varsta
uitate la monica si la irinel i-ar putea fi tata si totusi s-u inteles o vreme

| Señorita_4921 a răspuns:

Daca diferenta dintre voi ar fi de 10-15 ani atunci ar trebui sa iti faci probleme, insa 3 ani nu inseamna nimic, mai ales daca va intelegeti si va iubiti... Spre exemplu, prietena mea este cu un baiat mai mic decat ea cu 2 ani, dar asta nu i-a impiedicat sa fie impreuna (sunt impreuna de 5 ani) si nu cred ca ar trebui sa fie o problema nici pentru tine...

Sper ca ti-am fost de ajutor! happy