| alina7 a întrebat:

Buna fetelor voi i-ati face sex oral unui baiat cu par pubian dar voi baietiilor i-ati face sex oral unei fete cu par pubian?

Răspuns Câştigător
| maria_4676 a răspuns:

Nu as face sex oral deloc, nici cu par nici fara par pubian

25 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Daca ar fi sa fac vreodata lucrul asta, i-as face iubitului meu. Si cum iubitul meu nu este tipul de baiat care sa isi "pastreze"parul pubian, nu se pune problema.

pa, pa.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu as face sex oral nimanui indiferent daca ar avea sau nu par pubian

| NickiMinaj a răspuns:

Ce dilema laughing. Adevarul e ca tine si de igiena oleaca asa. Ma rog, poate pentru unii/unele e chiar cireasa de pe tort.

| Rukhsandra a răspuns:

Igiena intima e necesara... adica e aiurea sa faci oral unei persoane care nu se epileaza (nu conteaza daca e baiat sau fata)

| lplostonyou a răspuns:

Da eu am facut sex oral si as face oricand unor fete cu par pubian deoarece i-mi place nectarul din vaginul fetelor, indiferent daca au par pubian sau nu si asta ma excita foarte tarehappy

| Stileblue a răspuns (pentru lplostonyou):

Ba tu esti nebun!
Deciiiiiii nu cred

| raisa1993maria a răspuns:

Tu ce par pubian ai elasexygagica la 7 ani ai tai?

| Pedala a răspuns:

Nimic nu se compara cu blana de pe o bastarca bine sculata. "it`s all about the bush"

| ronin33dan a răspuns:

Daca este tufa... e o problema, daca este tunsa, e OK! depinde de fiecare cum vede acest par, unii sunt foarte scarbiti, altii chiar iti doresc sa simta acel "tip" de par!

| Any_2443 a răspuns:

Ihhhh as fi scarbita daca ar avea par pubial...am supt si eu p*** dar nu baiatul era epilat. Mi se pare ceva normal sa fi epilat, consider ca asta tine de igiena si ca este un lucru necesar

| Annie_3559 a răspuns:

Da e scump tare un big si ce sa mai zic de crema depilatoare sau ceara:O.

Cred ca daca as da peste asa ceva, ceea ce nu mi s-a intamplat si mar deranja i-as comunicahappy.thinking

papathinking

| Anakatsu a răspuns:

E chiar asa greu sa te razi?

Răspuns utilizator avertizat
| BlairWaldorf a răspuns:

De ce nu? Daca acea persoana este una ingrijita. Doar nu mori din cauza paruluibig grin Tu ai face?

| DeathLord93 a răspuns:

Acum 2 zile si eu ei si ea mie big grin

| DeathLord93 a răspuns:

rolling on the floor)))))))))

| DarkBlood32 a răspuns:

De ce sunteti asa de rai? crying Tocmai mancam crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu dar un baiat, doar i-o da sus, de ce l-ar deranja parul pubian? doar ea sa nu aiba mustata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bv goguleana nota 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de la caz la caz, dar la fete ie alceva si la baieti al ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dece nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu

| allkate a răspuns:

De ce, ai tu? in primul rand e dezgustator...

| dannyd a răspuns:

Nu as face asta pentru ca risc sa-mi ramana pe limba...mie imi place "vrabiuta" catifelata

| technoman a răspuns:

Cred ca ar fi incomod sa-i fac sex oral sotiei nedepilata. nu am incercat, dar nici curios nu sunt. la fel eu mi-l depilez, e o chestie de igiena mai intai de toate...