| gabriela41 a întrebat:

Hei! am o intrebare.de curand mi-am inceput viata sexuala cu prietenul meu, il iubesc ma iubeste, nu este vorba de asta. dar as vrea sa stiu ce pot sa fac sa il surprind in pat? cum ar trebui sa ma misc, cum ar trebui sa il ating? Stiu ca nimeni nu s-a nascut invatat si o sa ma perfectionez in timp cu rabdare dar nu vreau sa "faca el toata treaba".

12 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Sarutal pe git, pe spate pasional, in timp ce sta deasupra ta mingiial cu mina pe spate, deasupra lui miscate in sus in jos incet.

| GyeBaek a răspuns:

Fa ceti cere inima si trupul.

| Dan a răspuns:

Nu trebuie eu sa iti dau lecti vezi aici : www.tube8.com. Noroc in dragoste! :)

| georgegs a răspuns:

Invata sa stai deasupra happy si il vei surprinde

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai asta depinde de voi ca trebuie sa va descoperiti gasiti voi ceea e va place si o sa fie bine nu trebuie sa sp noi fiecare are placeri diferite :*bafta

| danielagoldica a răspuns:

Fa-i sex oral!

| adelina73 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca tine, e cam nasol la inceput da' cu timpul le inveti pe toate. daca va iubiti eu zic ca totul va veni de la sine, el tine la tine si te intelege, nu e neaparat sa-l surprinzi inca din primele relatii, incearca si tu sa faci ce face si el, intreaba-l ce-i place si ce nu(nu e cazul sa te jenezi, e ceva normal intr-o relatie in care doua persoane se iubesc). in fine, fa ceea ce simti fara jena si asta va fi cea mai buna metoda, experienta o vei capata fara sa-ti dai seama happy, multa bafta
p. s nu uitati de protectie!

| zoryanna a răspuns:

Mie personal imi spune fara sa-l intreb... adica noi ne completam unul pe celalalt. stie cand sa "accentueze" si unde, ceea ce am invatat si eu privindui reactiile (privindu-l in ochi)

| ares_7706 a răspuns:

Imi place ca esti preocupatalaughing dar nu prea o sa gaseti rasp aici. impreuna o sa descoretiti ce va place. daca cimunicati si iti spune ce si cum ar vrea... e bine. daca intuiesti u deja esti o zeitalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce e sa nu stai ca o vaca incearca sa al stimulezi si tu un pic; UN SEX ORAL nu ar strica

| clody83 a răspuns:

Nici nu trebuie sa faca el tot. La inceput pozitia misionarului este potrivita, dar poti incerca si altele. Daca faceti dragoste in aceleasi pozitii devine plictisitor.Iti propun sa te uiti pe acest articol cu pozitii sexuale: http://www.mujer.ro/despre-sex/545-pozitii-sexuale-de-facut-dragoste.html
Lasa sa vina totul de la sine!
Iubiti-va mult!

| clody83 a răspuns:

La rubrica "Dragoste&sex" - http://www.mujer.ro/ poti gasi multe raspunsuri la intrebarile tale;)