| Beibi a întrebat:

Hei. Am o intrebare destul de ciudata. Stiu ca este imposibil, dar sunt extrem de paranoica. Intr-o miercuri am fost la prietenul meu si ne-am atins organele genitale. nu s-a produs penetrarea si el nu a ejaculat, eu find virgina. Mi-a venit si ciclul, cu cateva zile intarziere(asa imi vine mereu), dar mi-a curs mai putin fata de datile trecute. Am facut si doua teste de sarcina sure check care au iesit negative. Intrebarea mea este, pot fi insarcinata sau este totul in mintea mea? Sunt foarte stresata.

Răspuns Câştigător
| ccosmin10 a răspuns:

N-ai cum sa fii insarcinata stai calma tongue

13 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Este IMPOSIBIL sa fii insarcinata. Linisteste-te, nu ai de ce sa fii stresata. Fii fara grija.

| AAARRR a răspuns:

Totul este in mintea ta. daca el nu si-a dat drumu nu se poate sa fi ramas gravida. daca ai facut si 2 teste de sarcina si au iesit negative e okei. pentru a te linistii ar trebui sa mai faci unu. [nu mereu arata corect]. si daca iese negativ nu ai dc sa te ingrijorezi happy. daca nu ai simtome ca ai fi insarcinata cum ar fi : stari de voma, ameteli, pofte de mancare ciudate, dureri de spate si altele stai lin happy. funda?

| NebOonaТьKa a răspuns:

Daca ti-a venit ciclul nu-ti faceaa griji, n-are importanta cantitatea, important ca a venimt...Si mai ales tu fiind virgina nu-i exista nici o posibilitate sa fii insarcinata.

| muuu a răspuns:

Sanii te pot durea din foarte multe cauze...fie cu cateva zile inaintea menstruatiei, din cauza sutienului. daca te dor sanii nu inseamna ca esti insarcinata. stai linistita.atata timp cat nu s-a produs penetrarea, nu exista nici 000.1% sanse sa fi insarcinatawinking

| Beibi explică:

Va rog, daca se poate sa imi raspundeti cat mai repede...

| Beibi explică:

Textex1 poate sunt mai naiva, proasta nu sunt in niciun caz happy. si pentru ceilalti, multumesc mult pentru raspunsuri. Inca ceva, durerile de sani ce cauze pot avea?

| Misterryo a răspuns (pentru Beibi):

Ti se maturizeaza happy mai pe inteles, sunt in curs de dezvoltare.
Bafta! :*

| Beibi explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri:*.

| BeyondtheGrave a răspuns:

Deci fi atenta tongue du-te la bucatarie puneti un pahar de suc si stai chill cai imposibil sa fi gravida tongue

| laura58 a răspuns:

Ce sa zic. daca nu s-a produs vreau contact sexual nu ai cum sa fi insarcinatawinking

| laura58 a răspuns:

Pai daca nu s-a produs vre' un contac sexual nu ai cum sa fi insarcinata

| Dianafucklife a răspuns:

N iti fa griji e doar in mintea ta!winking

| textex1 a răspuns:

Esti foarte proasta laughing