| Catty943 a întrebat:

Cum îmi dau seama dacă un băiat mă place. Adică mi-a mai dat like la poze de pe facebook şi cand ii spuneam că: "sunt frumoasa, nu?", el spunea:"n-am zis asta" si eu:"atunci sunt urata?" si el:"n-am zis nici asta", cand trec pe hol isi muta privirea in alta parte. Uneori mai observ (cu coada ochiului) ca se uita la mine. E aşa complicat, el e o persoana foarte complicata, adica uneori imi dau seama ca ma place, alteori ca nu ma place...Nu am mai vorbit de aproximativ patru luni, pentru ca intr-un fel m-am suparat pe el, e ciudat, pentru ca el nu reusea sa nu ma bage in seama, adica o data la o luna doua ma baga in seama si ma suna. Nu mai ştiu ce sa mai cred... Ajutati-ma, fundă :*

Răspuns Câştigător
| marianamay a răspuns:

Catty prima oara cand am citit am crezut ca poate baietul este timid si ii este rusine sa te priveasca in ochi fata in fata, dar am vazut ca te si suna si ma gandesc ca macar la telefon nu te rusinezi ca nu esti in fata lui ca sa se piarda.Eu as zice sa nu iti mai dai iluzii:daca te placea iti spunea el, cauta o modalitate de a-ti arata asta.Nu esti o fata care trebuie ignorata asa, cu siguranta vei intalni un baiat care te va pune in valoare si iti va demonstra ca te vrea.Succes :*

| marianamay a răspuns (pentru marianamay):

Nu se rusineaza, pardon happy

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Dacă te place te va invita în oraș!

| zurick a răspuns:

Cred ca ar trebui sa petreci mai mult timp cu el ca sa-ti dai seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Interacţionează cu tine.
Te pup!

| simonafrumoasa a răspuns:

Da te iubetse. Si intr-o zi curand va lasa orgoliu si iti va spune pentru ca il presaza timpul

| alex71yonutz a răspuns:

Buna,eu cred ca te place, dar daca si tu il placi si el nu da un semn in a intra intr-o relatie cu tine(poate e mai timid), incearca sa ii zici tu.Bafta